
Проектор Optoma DW322 (E9PX7D701EZ3LR)
16 618 ₴
- Нет в наличии
- Код: E9PX7D701EZ3LR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Легко демонструйте яскраві і живі презентації в HD-якості у будь-який час дня. Проектор DW322, розроблений для конференц-залів і учбових аудиторій, може похвалитися дивовижною колірною гаммою, тривалим терміном служби лампи і енергозбережними функціями, що значно знижує вартість його експлуатації. Цей проектор має декілька входів, вбудований динамік і USB-порт. Він ідеально підходить для підключення адаптерів HDMI, таких як Google Chromecast або ноутбука, ПК і програвача Blu-ray, для отримання чітких зображень з чистим звуком. Компактний і легкий, його просто встановити або узяти з собою на виїзні зустрічі в сумці для перенесення (продається окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optoma |
| Цвет | Черный |
| Тип матрицы | DLP |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1280х800 |
| Вес | 3 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 316х108х244 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ | 0.82-7.61 м |
| Динамики | 10 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | композитний,RS-232,2xMini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 20000:1 |
| Максимальное разрешение | немає даних |
| Максимальное фокусное расстояние | 24 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | 21.85 мм |
| Мощность лампы | 203 Вт |
| Поддержка 3D | є |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Формат изображения | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Энергопотребление | 225 Вт |
| Яркость | 3800 лм |
Информация для заказа
- Цена: 16 618 ₴







