
Акумуляторна батарея Ritar 12V 9Ah (R-LFP 12.8V 9Ah/08579) LiFePO4 Black
2 315 ₴
- Нет в наличии
- Код: R-LFP 12.8V 9Ah/08579
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості та переваги LiFePO4: Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) - сучасна акумуляторна батарея з більш ніж 4000 циклів заряду-розряду, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряду. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряд здійснюється постійною напругою та постійним струмом, без стадій. На об’єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дозволяють використовувати втричі меншу власну ємність АКБ порівняно зі свинцево-кислотними акумуляторами за рахунок глибокого допустимого розряду до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів. Переваги LiFePO4 у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ: Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду Заряджаються великим струмом у порівнянні зі свинцево-кислотними АКБ Не вимагають суворого алгоритму заряду ККД 95% Не чутливі до режимів хронічного недозаряду У 4 рази легше ніж свинцево-кислотні 10-кратна кількість циклів у порівнянні зі свинцево-кислотними Необслуговуються Пожежно-вибухобезпечні Тривалий термін експлуатації Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 9 А·г |
| Вес | 1 кг кг |
| Высота | 95 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина | 151 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 4.5 А |
| Максимальний струм розряду | 9 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 315 ₴


