
Мультипіч Cecotec Cecofry Drip 5000 (CCTC-04936)
4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04936
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч CECOTEC Cecofry Drip 5000 Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry Drip 5000 створена спеціально для досягнення найкращого смаку Ваших страв. За допомогою технології PerfectCook та вбудованого автодозатора води роблять будь-які рецепти ідеально соковитими та хрусткими. Особливості: Сучасний та компактний дизайн. Технологія виготовлення Healthy Crispy. Велика ємність для виготовлення. 8 встановлених меню приготування. Функціональна сенсорна панель. Вбудований автодозатор води Мультипіч автоматично розпорошує необхідну кількість води для досягнення ідеального приготування, роблячи їх соковитими та максимально смачними. Висока потужність приготування Потужність 1500 Вт та регульований термостат у діапазоні від 80 до 200 градусів Цельсія гарантують ідеальне приготування кожної Вашої страви. Місткість для приготування об'ємом 5 л Велика ємність для приготування об'ємом 5 л ідеально підходить для приготування будь-якої страви на будь-яку кількість людей, починаючи від м'яса та риби до будь-якої випічки. Велика кількість вбудованих рецептів Готуйте без проблем завдяки 8 меню з автоматичним часом, температурою та розпиленням води для досягнення ідеального стану страви. Термоскло в контейнері для приготування. Повністю візуально контролюйте ступінь готовності страв зовні завдяки скляній стінці та внутрішньому підсвічуванню та насолоджуйтесь ідеально приготовленими рецептами. Багатофункціональна сенсорна панель Насолоджуйтесь простим, зрозумілим та сучасним приготуванням їжі завдяки багатофункціональному сенсорному дисплею.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 6 кг кг |
| Габарити | 36.3 х 26.6 х 31.4 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 5 |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 1500 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, сушіння |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴







