
Монітор Acer 23.8" QG240YS3bipx (UM.QQ0EE.304) VA Black
5 202 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.QQ0EE.304
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Acer QG240YS3bipx імпонує своєю якістю завдяки технології VA та діагоналі 23.8 дюйма. Забезпечує різкі та чіткі зображення з часом відгуку 1 мс, що робить його ідеальним для геймінгу та відеострімінгу. Два різновиди портів HDMI, а також порт DP, розширюють можливості підключення різних пристроїв. Частота оновлення на рівні 180 Гц сприяє екстремально плавному відображенню рухомих об’єктів, підвищуючи імерсію та реакцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 542х412х175 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 202 ₴







