Високоякісний дозвіл Проектор має власну роздільну здатність 1080P і високу яскравість 8500 люмен, забезпечуючи вам найкращий кінематографічний перегляд. Він використовує світлодіодне освітлення та технологію LCD-екрана з високим контрастом 10000:1, що забезпечує чітке та деталізоване зображення без будь-якого стиснення. Також підтримується унікальна якість відео 4K Ultra HD. Bluetooth 5.1 та подвійні стереодинаміки Цей проектор оснащений Bluetooth 5.1 та вбудованими подвійними стереодинаміками потужністю 5 Вт з аудіосистемою SRS. Ви можете підключити Bluetooth-динаміки та насолоджуватися чудовою якістю звуку за допомогою цього проектора. Гігантський екран та функція масштабування Проектор пропонує розміри від 50" до 250" з відстанями проекції від 1 до 6 метрів. Крім того, проектор пропонує скидання налаштувань одним клацанням миші та функцію масштабування на -25%, що робить його зручним для налаштування розміру дисплея. Мультимедійні можливості підключення Проектор має порти HDMI, VGA, AV, USB, сумісні з різними електронними пристроями, такими як ноутбуки, планшети, USB-накопичувачі, ігрові консолі, медіаплеєри, смартфони та інші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPVISION |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1920х1080 |
| Вес | 1.58 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 220x100х140 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 10000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Формат изображения | 16:9 |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | 8500 лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 4 221 ₴



