Висока якість Topvision має яскравість кольорового світла 7000 люмен, природну роздільну здатність 1280 x 800P, підтримує роздільну здатність 1080P і забезпечує високу яскравість кольорів і більш багаті деталі, щоб привернути увагу кожного. Діапазон розмірів відеопроектора становить від 30 до 240 дюймів, а відстань проектора – від 1 до 6 метрів. Цей РК-проектор має коефіцієнт контрастності 9000:1, що ідеально підходить для перегляду фільмів. Низьке енергоспоживання та довговічна лампа Цей оновлений відеопроектор має найкращу систему охолодження, високу ефективність охолодження та низький рівень шуму вентилятора, продовжуючи термін служби лампи до 90 000 годин, що означає, що ви можете використати його понад 15 років, забезпечуючи чудовий аудіовізуальний досвід без перебоїв. Мультимедійне підключення Інтерфейс включає HDMI/USB/VGA/AV/аудіовиход 3,5 мм. Сумісний зі смартфонами/планшетами/ПК/телевізорами/ноутбуками/USB-накопичувачами/PS4/DVD-програвачами/телевізійними приставками і т. д. (Через авторські права програми ви можете підключати фільми на Netflix, Prime Video, Hulu тільки через ноутбук , Chromecast, бездротовий ключ, телевізор або Roku). Відмінна якість звуку Відеопроектор оснащений двома вбудованими динаміками, що забезпечують відмінну якість звуку навіть без зовнішніх колонок. Ви також можете використовувати зовнішній динамік на вибір. Крім того, ви можете насолоджуватися безпроблемною покупкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPVISION |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1280х720 |
| Вес | 0.95 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 220x100х140 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 9000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | немає даних |
| Формат изображения | 16:9 |
| Энергопотребление | 48 Вт |
| Яркость | 7000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 2 876 ₴




