Модернізований міні-проектор Підтримує роздільну здатність 1920x1080P, оснащений контрастністю 2000:1. Wi-Fi-відеопроектор Antmap з більш чіткою, яскравою, чіткою, яскравою, динамічною та чудовою якістю проектованого HD-зображення з яскравими кольорами забезпечує чудовий домашній кінотеатр. Підходить для проектора домашнього кінотеатру на задньому дворі, проведення вечірок, кемпінгу на відкритому повітрі та вечір кіно під час подорожей. Це також має бути ідеальним подарунком на день народження, свято, Хелловін або Різдво. Великий екран та вбудовані динаміки Портативний міні-проектор забезпечує розміри проекції від 30 до 170 дюймів залежно від відстані (від 3 до 16 футів). Вбудовані динаміки забезпечують чудову гучну якість звуку та оригінальну точність відтворення звуку, які можуть задовольнити ваші повсякденні потреби. Ви також можете підключити його до зовнішніх динаміків, щоб задовольнити ваші потреби у якіснішому звуку. Бездротове з’єднання Wi-Fi Проектор Antmap має найновішу функцію підключення Wi-Fi, яка може бути сумісна з IOS та Android. Вам не потрібно підключати свій пристрій до цього відеопроектор через кабель, така клопітна річ, просто підключіться до Wi-Fi, і ви зможете насолоджуватися ним, коли захочете. Ви можете віддзеркалювати свої пристрої iOS та Android за допомогою Wi-Fi (переконайтеся, що ваш телефон і проектор підключені до одного і того ж Wi-Fi), так що ви отримаєте набагато плавніше і стабільніше онлайн-відео та ігри. Мультимедійне підключення та портативність Цей проектор оснащений кількома простими у використанні портами, включаючи HDMI, USB інтерфейс і аудіовиход. Ви можете легко підключити його до ТВ-приставки, ноутбуків, смартфонів, планшетів, PS4 та ПК. При підключенні до телефону придбайте додатковий адаптер Lightning/Micro USB/Type C/to HDMI. (Через проблеми з авторськими правами такі відео, як Netflix, Amazon Prime, Disney та Hulu, не підтримуються для прямого відтворення на дзеркальному екрані телефону, тому ми рекомендуємо підключатися до ТВ-приставки). Цей міні-проектор невеликий та портативний. Ви можете покласти його в рюкзак для зручного перенесення. Його також легко встановити на стелі, штативі або прямо на столі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | є |
| Базовое разрешение | 1280х720 |
| Вес | 0.76 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 310х58х97 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 2000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | немає даних |
| Формат изображения | 16:9 |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | 150 лм |
Информация для заказа
- Цена: 4 054 ₴



