Висока якість Проектор Giaomar має вихідну роздільну здатність 1920х1080, яскравість 12000 Лм, високий динамічний коефіцієнт контрастності 10000:1 та співвідношення сторін 16:9/4:3, підтримує відео Full HD 4k. Цей проектор 1080p вчетверо більш детальний, ніж проектор 720P. Проектори Full HD оснащені технологією NTSC та основними кольорами високої роздільної здатності для занурення у перегляд. Проектор з підтримкою 5G WiFi та Bluetooth 5.1 Вбудований дводіапазонний чіп 2.4G+5G для більш швидкого та плавного підключення та передачі. Проектор Full HD сумісний із IOS/Android/Win, ви можете легко проектувати екран свого смартфона на проектор для кращого перегляду! Завдяки вбудованому чіпу Bluetooth 5.1 і стереодинаміка об’ємного звучання HiFi, що запам’ятовує кожну деталь звуку, він пропонує вам зовсім іншу звукову сцену. 300-дюймовий гігантський екран та функція масштабування 100-75% Світлодіодні проектори доступні з розміром зображення до 300 дюймів і пропонують великий екран. Вбудована корекція трапецеїдальних спотворень ±15° і важливе масштабування від 50% до 100% дозволяє змінювати розмір зображення на вашу думку, щоб отримати чітке, послідовне зображення. Міні-проектор Full HD ідеально підходить для домашнього кінотеатру, двору, ігор, вечірок тощо. Мультимедійний порт та відмінний сенсорний екран Інтерфейс включає HDMI/USB/AV/Аудіовиход 3,5 мм. Сумісний з телефонами/планшетами/ПК/телевізорами/ноутбуками/USB-накопичувачами/PS4/TV-приставками. (Через авторські права на програму фільми на Netflix, Prime Video, Hulu можна переглядати тільки через ноутбук, Chromecast, бездротовий ключ, TV Stick або Roku можна підключити). Його сенсорний екран може швидко реагувати з високою чутливістю, забезпечуючи користувачам надзвичайно плавне торкання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | є |
| Базовое разрешение | 1920х1080 |
| Вес | 2 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 222x93х190 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 10000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | немає даних |
| Формат изображения | 4:3, 16:9 |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | 12000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 6 761 ₴



