Модернізована система Міні-проектор підтримує роздільну здатність 1920 x 1080P, вихідна роздільна здатність становить 1280 x 720P, забезпечуючи яскраве зображення та відео з високою роздільною здатністю. Колірний контраст 6000:1, яскравість 7500 лм, співвідношення сторін 4:3/16:9, корекція трапецієподібних спотворень ±15° та максимальний термін служби лампи – 65 000 годин – забезпечують чудові враження від перегляду. Екран 100 дюймів та проекція до 240 дюймів Вуличний проектор зі 100-дюймовим екраном зручний у перенесенні та використанні, і тому ідеально підходить для вечірніх переглядів фільмів, особливо вночі на свіжому повітрі. Завдяки розміру зображення до 240 дюймів, ви можете насолоджуватися переглядом на великому екрані разом із сім’єю та друзями. Стереодинаміки HiFi та вдосконалена система охолодження Проектор оснащений 2 HiFi стереодинаміками потужністю 3 Вт та звуковою системою SRS, що відповідає вашим вимогам до якості звуку. Ви можете уникнути проблем із зайвим шумом або перегріванням портативного проектора завдяки вдосконаленій системі охолодження. Широка сумісність Проектор оснащений портами HDMI, 2 x USB, AV та аудіоінтерфейсами, що робить його сумісним з різними пристроями, такими як смартфони, ТВ-приставки/консолі, ігрові приставки, ПК, планшети та ноутбуки, DVD-плеєри, USB-накопичувачі тощо. д. (Примітка: для підключення до iPhone потрібний додатковий адаптер Lightning-HDMI. Для підключення до телефону Android потрібен адаптер MHL-HDMI).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1280х720 |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 220x80х175 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | 3 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 6000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | немає даних |
| Формат изображения | 4:3, 16:9 |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | 7500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 3 459 ₴



