Роздільна здатність 1080p Full HD Проектор ідеально підходить для перегляду HD-фільмів з роздільною здатністю 1920 x 1080, яскравістю 9500 люмен та коефіцієнтом контрастності 10 000:1, забезпечуючи більш чіткі, яскраві та насичені зображення. Великий 200-дюймовий екран Портативний домашній кінотеатр пропонує проекційний екран від 40 до 200 дюймів та відстань від 2 до 6 метрів. Насолоджуйтесь фільмами за допомогою цього портативного кінопроектора для всієї родини. Bluetooth 5.1 та стереодинамік HiFi Проектор з чіпом Bluetooth 5.1 забезпечує найкращі звукові ефекти та відмінні враження від прослуховування. Підключіть його через Bluetooth, щоб насолоджуватися фільмами. (Bluetooth підтримує лише підключення до аудіопристроїв). Мультимедійна сумісність Проектор для домашнього кінотеатру має роз’єм для навушників HDMI/USBx2/AV/3,5 мм, який сумісний із Fire TV Stick, Roku, DVD, ноутбуком, комп’ютером, смартфоном, iPad, PS5 тощо. Ви можете використовувати його у приміщенні та на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPVISION |
| Цвет | Черный |
| Тип матрицы | LCD |
| Интерфейсы | HDMI |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1920х1080 |
| Вес | 1.57 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 240x96х210 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | - |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 10000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | немає даних |
| Формат изображения | 16:9 |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | 9500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 4 563 ₴



