
Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200A (VESA200х200)
661 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19-42PIVOT200A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
За допомогою кронштейна Satelit 19-42PIVOT200А можна пристосувати нахил і поворот екрану для перегляду відеоконтенту з будь-якої точки кімнати. Регулювати можна не тільки кут нахилу в межах 10° і вісь повороту в межах 90°, але і відстань екрану від стіни на 56- 415 мм. Даний кріплення призначений для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 19" до 42". Створено для екранів з VESA min 100x100, max 200x200 і масою до 30кг. Купуючи телевізор, багато хто не припускає іншого варіанту розміщення панелі, крім стандартного на ніжках. Але зіткнувшись з визначенням місця під телевізор, часто виникає бажання заощадити простір або убезпечити пристрій від пошкоджень дітьми або домашніми тваринами. Вирішення цих та ще безлічі інших проблем, а також для інтер’єру та зручності глядача, реалізуються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200А з категорії універсальних консолей з похило-поворотним механізмом, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Можливість розміщувати телевізор на регульованому відстані від стіни від 56 до 415 мм, забезпечує безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 56 - 415 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 42" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 661 ₴




