
Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BKRME.00C) Black
22 721 ₴
- Нет в наличии
- Код: DQ.BKRME.00C
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Персональний комп'ютер моноблок Acer Aspire C24-1300 - це стильний моноблок з 23.8-дюймовим Full HD-екраном, який ідеально підходить для розваг і роботи. Внутрішній процесор AMD забезпечує надійну продуктивність і швидку роботу. ПК має різноманітні роз'єми для підключення пристроїв і можливість розширення, що робить його універсальним для користувачів. Комп'ютер має вбудований Wi-Fi модуль для зручного підключення до мережі. Acer Aspire C24-1300 - це високоякісний вибір для вашого дому або офісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 7320U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.4 - 4.1 ГГц |
| Вес | немає даних кг |
| Веб-камера | 1 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 542.1x432.9x38.26 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Количество ядер | 4 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 22 721 ₴







