
Моноблок Asus V241EAK-BA102M (90PT02T2-M00LE0) Black
23 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90PT02T2-M00LE0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS V241EAK — це одна з моделей у лінійці моноблокових комп'ютерів. Вона особливо добре підійде для мультимедійних застосунків, оскільки має у своєму складі високоякісну вбудовану аудіосистему, яка видає потужний звук із мінімальним рівнем спотворень. У створенні образу моноблокового комп'ютера V241EAK дизайнери та інженери ASUS намагалися мінімізувати число деталей, що відвертають увагу, але водночас зробити його максимально зручним у використанні. Витончена та міцна підставка, виготовлена з суцільної алюмінієвої заготовки, дає змогу легко встановити комфортний кут нахилу екрана. V241EAK обладнується 23.8-дюймовим дисплеєм формату Full-HD (1920х1080 пікселів), який видає деталізовану картинку з насиченими кольорами. Цьому сприяють ексклюзивні технології Splendid і Tru2Life Video, які оптимізують зображення залежно від використовуваних застосунків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1115G4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.x | 4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.0 - 4.1 ГГц |
| Вес | 5.4 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х409х165 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Цвет | чорно-золотистий |
| Количество ядер | 2 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 23 999 ₴











