
Кронштейн Satelit 19-43PIVOT200 (VESA200х200)
438 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19-43PIVOT200
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кронштейн Satelit 19-43PIVOT200 – має багатофункціональний тип кріплення, який крім якісної фіксації екрану, дозволяє нахиляти його вгору-вниз на 20° і вправо-вліво на 90°, а також розміщувати екран на регульованій відстані від стіни: 82 - 195 мм. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 19’’ до 43’’ і відповідно до стандарту VESA min 75x75, max 200x200. Максимальна вага телевізора, яка допустима для моделі кронштейна Satelit 19-43PIVOT200 становить 20кг. Комплектація: Кронштейн / Інструкція / Комплект деталей для монтажа
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 82 - 195 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +20/-20° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Рекомендуемая диагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 438 ₴








