
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-H1200 1200VA
4 041 ₴
- Нет в наличии
- Код: EG-UPS-H1200
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості Джерело безперебійного живлення 1200 ВА для ПК Автоматичне регулювання вихідної напруги (AVR) Світлодіодна індикація стану Захист від короткого замикання Захист від перевантаження, стрибків напруги Звукові та візуальні сигнали Захист від перезаряду та перерозряду
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 9.4 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Входное напряжение | 162-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 115х220х320 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1001 - 1500 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 041 ₴



