
Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Dual Sim Ocean Teal EU_
8 042 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Redmi: дотик до досконалості Оновлений смартфон Redmi Note 13 5G відкриває перед вам світ супер-можливостей. Потужний 6нм процесор MediaTek Dimensity 6080 забезпечує безпрецедентну швидкість під час виконання будь-яких завдань. 6.67-дюймовий AMOLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц гарантує плавний скролінг та барвисте зображення. Революційна ультра-чітка камера 108 Мп створює чудові фото з будь-якого ракурсу. А зарядка потужністю 33 Вт за хвилини заряджає батарею на кілька годин роботи. Революція у світі мобільної фотографії Зустрічайте потужну систему камер, яка пропонує практично необмежені можливості створення мобільних фото. З неймовірною камерою 108 Мп, ультраширококутною камерою 8 Мп та макрокамерою 2 Мп можна сміливо розраховувати на ідеальний результат будь-якої фотосесії. Створюйте чудові портрети, панорамні та групові знімки, фотографуйте вночі та зблизька – у будь-якому випадку ви отримаєте професійний результат. Чудова роздільна здатність 108 Мп Основний сенсор камери 108 Мп дозволяє сфотографувати будь-яку дрібну деталь з приголомшливою точністю. І навіть при 3-кратному збільшенні фотографія збереже високу чіткість та деталізацію. Майстерність фотохудожника Яскраві та чисті нічні фото, ультра-широкі знімки, безліч фільтрів для зйомки фото та відео, а також професійні інструменти допоможуть вам відчути себе справжнім профі. Знімайте навіть нашвидкуруч і отримуйте знімки, одразу готові до публікації. Чітке та барвисте зображення на 6.67-дюймовому дисплеї 6.67-дюймовий AMOLED дисплей відтворює живу та яскраву картинку у FHD+ форматі. 10-бітна глибина кольору, підтримка 100% DCI-P3, збільшена контрастність та яскравість 500 ніт створюють реалістичний контент з ефектом занурення. Спеціальні технології захисту зору з 4096 рівнями підсвічування забезпечують комфорт без утоми очей. Точне керування. М’який скролінг Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність та чіткість при відображенні динамічного контенту, а також супер-м’який скролінг. Частота дискретизації торкання 2160 Гц в ігровому режимі гарантує максимально точне керування в екшн-іграх. Витончений дизайн Redmi Note 13 5G зачаровує витонченими лініями та тонким дизайном: при товщині корпусу всього 7.6 мм він ідеально поміщається у долоні. Задня полірована матова панель виглядає дуже стильно, надає смартфону індивідуальності та підкреслює, що у ваших руках пристрій преміум класу. MediaTek: лідер у продуктивності Оцініть чудовий користувальницький інтерфейс і стабільну безперебійну роботу Redmi Note 13 5G. 6нм процесор MediaTek Dimensity 6080 дає можливість легко користуватися будь-якими ресурсомісткими програмами, грати в сучасні ігри, працювати з документами та редагувати фото. Завдяки оперативній пам’яті до 8 Гб з можливістю розширення до 16 Гб, будь-які програми завантажуються миттєво і працюють плавно, а вбудована пам’ять до 256 Гб вміщує величезну кількість файлів для зберігання. Швидкість підзарядки та автономність б’ють рекорди Потужна батарея на 5000 мАг забезпечує цілий день роботи смартфона у вашому звичному ритмі. Фірмова технологія оптимізації енергоспоживання гарантує, що вам не доведеться шукати можливості поповнити заряд у розпал дня. Використовуйте швидку підзарядку потужністю 33 Вт, і всього за півгодини батарея зарядиться ще на кілька годин роботи – це менше, ніж триває ваша перерва на каву. Захист на всіх рівнях Завдяки пило- та вологозахисту IP54 ви можете вільно користуватися смартфоном у будь-яких умовах і не боятися бризок води та розлитої рідини. Супер-міцне скло Corning Gorilla Glass 5, що покриває екран, краще за інших захищає його від негативних зовнішніх впливів, як от подряпини та падіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | AMOLED |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 6080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 174.5 г кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.11x74.95x7.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.67 |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 108+8+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 13 5G |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 042 ₴











