Просто вау! Справжній універсал: багатофункціональна міні-духовка потужністю 1700 Вт з внутрішнім підсвічуванням і трьома функціями в одній: фритюрниця, міні-духовка та дегідратор. Можлива смаження, запікання, приготування на грилі, підсмажування, запікання і навіть зневоднення завдяки регульованій температурі від 45°C до 200°C. Завдяки 8 встановленим програмам ви швидко досягнете чудових результатів. Завдяки 12-годинному таймеру, ви легко зможете запрограмувати оптимальний час запуску. Прилад загальним об'ємом 13 літрів та цифровим керуванням неймовірно швидко працює зі свіжими та замороженими продуктами, не додаючи при цьому зайвого жиру. Їжа вражає. В комплект входять практичні аксесуари: грати для гриля, деко, грати для гриля та 4 сітчасті грати - вони забезпечують достатню площу поверхні для сушіння. Практичне доповнення: дверцята можна зняти для полегшення чищення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 7.7 кг кг |
| Габарити | 35.5 х 35 х 33.5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Цвет | чорний зі сріблястим |
| Цвет корпуса | чорний зі сріблястим |
| Крышка | Нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | FA-5053-5 |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | немає даних |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 13 |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 1700 |
| Программы | фрі, курка, м’ясо, креветки, риба, піца, овочі |
| Рабочая температура | 45 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
Информация для заказа
- Цена: 4 710 ₴




