
Мультиварка-скороварка First FA-5130
2 768 ₴
- В наличии
- Код: FA-5130
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цікаве дизайнерське оформлення мультиварки-скороварки First FA5130 дозволить стати їй прикрасою Вашої кухні, а наявність зручної для захоплення і утримування в руці ручки забезпечить додаткову зручність в повсякденній експлуатації. Досить великий обсяг каструлі мультиварки-скороварки на 6 л дозволить приготувати багато смачної і корисної їжі для великої родини, витрачаючи на це мінімум часу. Вибирати одну з дев"яти програм приготування або активувати додаткові функції буде набагато простіше і зрозуміліше, завдяки електронній системі управління, а збереження програми в разі непередбачених перебоїв електроенергії стане відмінним доповненням до простоти використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Объем | 6 л |
| Объем чаши | 6 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Количество программ приготовления | 9 програм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка, чаша, ложка, мірна склянка |
| Выпечка | немає |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Цвет корпуса | Серебристый/черный |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | боби, каша, кекс, макарони, м'ясо, підігрівання, рис, суп, холодець |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 34 x 35 x 31 см |
| Розігрів | немає даних |
| Ручне налаштування | є |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Электронное |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 2 768 ₴



