Мультипіч Tefal Easy Fry Max EY245310 створена для приготування смачних та корисних домашніх страв, які завжди виходять ідеальними! Мінімум олії Відкрийте для себе Easy Fry Max, мультипіч, яка у найкоротші терміни готує смачні та корисні страви з мінімальним додаванням олії або без неї. Готуйте для всієї родини Місткий об’єм 5 л дозволяє приготувати до 6 порцій – цього достатньо для великої родини та ідеально для особливих випадків, коли приймаєте гостей. Економія електроенергії Заощаджуйте до 70% електроенергії з мультипіччю Tefal. *У порівнянні з традиційною духовкою А-класу. Внутрішній тест приготування замороженої картоплі фрі, 2022 рік. Цифровий сенсорний екран Простий у використанні прилад, оснащений інтуїтивно зрозумілою цифровою панеллю управління, яка позбавить вас клопоту при приготуванні їжі вдома. 10 автоматичних програм приготування 10 автоматичних програм приготування: картопля фрі, курка, стейк, риба, десерт, піца, нагетси, овочі, креветки та бекон. Легке очищення Чашу мультипечі можна мити в посудомийній машині, що дозволяє полегшити догляд за приладом. 15-річна ремонтопридатність Недорога та швидка доставка з 6200 ремонтних центрів по всьому світу в рамках нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 3.65 кг кг |
| Габарити | 37.5 x 27.3 x 32.4 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 10 шт |
| Мoдель | Y245310 |
| Нагревательный элемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1500 |
| Программы | фрі, курка, стейк, риба, випічка, піца, нагетси, овочі, креветки, бекон |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | темно-зелений |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 4 415 ₴









