Стильний та простий в розгортанні моноблок HP 205 G8 (6D4D1EA) - це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для кіосків самообслуговування, стійок реєстрації чи кас в торговому центрі. Надійний процесор AMD Ryzen, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач об’ємом 512 ГБ дозволяють ефективно працювати багатозадачному режимі. Встановлена у моноблок HP 205 G8 операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність та захист даних. Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. Продумане розташування портів та підтримка бездротових технологій Wi-Fi та Bluetooth допомагають уникнути безладу з кабелями на робочому столі. Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP 205 G8 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop. Моноблок HP 205 G8 укомплектовано дротовими клавіатурою та мишею HP 125.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Белый |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 5300U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.6 - 3.8 ГГц |
| Вес | 5.37 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 541х420х184 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | 3 в 1 |
| Количество ядер | 4 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 28 715 ₴





