
Моноблок HP All-in-One 27-cb1005ua (694Z6EA) Starry White
33 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 694Z6EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Великий 27-дюймовий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям забезпечує високоякісне насичене зображення. Потужний процесор AMD Ryzen з високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності. Моноблок HP стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений True Vision HD веб-камерою, вбудованими мікрофонами та двома динаміками по 2 Вт. HDMI вихід та чотири USB Type-A порти (два з яких підтримують швидкість обміну даними 5 Гб/с) дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технологій Wi-Fi та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45. Моноблок HP постачається з дротовим комплектом клавіатури й миші HP 225.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Белый |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 5625U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | є |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.3 - 4.3 ГГц |
| Вес | 6.59 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.6x475.8x20.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 6 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 33 199 ₴




