
Моноблок HP ProOne 240 G9 (883S3EA) Iron Gray
37 860 ₴
- Нет в наличии
- Код: 883S3EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP ProOne 240 G9 (883S3EA) - це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для кіосків самообслуговування, стійок реєстрації чи кас в торговому центрі. Надійний процесор Intel Core 12-го покоління, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач об’ємом 512 ГБ дозволяють ефективно працювати багатозадачному режимі. Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. HDMI вихід та чотири USB Type-A порти дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технологій Wi-Fi 6 та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 240 G9 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop. Моноблок HP ProOne 240 G9 укомплектовано дротовими клавіатурою та мишею HP 125.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1255U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.7 - 4.7 ГГц |
| Вес | 5.37 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.6 x 183.7 x 419 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 10 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 37 860 ₴





