
Акустична система Tronsmart Element T6 Plus Upgraded Edition Red (367786)
3 005 ₴
- Нет в наличии
- Код: 367786
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Колонка Element T6 Plus продукує потужний як для аналогічних пристроїв звук до 40 Вт. Крім того вона має цілий ряд переваг: інноваційна запатентована технологія SoundPulse, що поліпшує якість звуку, видає чисте звучання до 40 Вт і глибокі баси True Wireless - технологія підключення двох колонок в парі для створення максимального стерео звучання можливість використання в якості переносного акумулятора для підзарядки гаджетів 3 режими еквалайзера, що гарантує максимальне задоволення при відтворенні будь-яких композицій пило- і волого-захист за технологією IPX6 до 15 годин тривалість роботи без підзарядки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tronsmart |
| Тип | Портативные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо | AUX |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.67 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вологозахищена | Нет |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Габарити | 210 х 84 х 84 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Питание | акумулятор + USB |
| Кардридер | є |
| Класс защиты | IPX6 |
| Цвет | Red |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Количество полос | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 40 |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| Протиударна | Нет |
| пульт ДК | немає |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 210 х 84 х 84 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | немає |
| Тип акустики | Портативные |
| Тип подключения | Беспроводное |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функция Power Bank | є |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Время автономной работы | до 15 годин |
| Время работы | 15 год |
| Частотный диапазон | 20 - 16 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Информация для заказа
- Цена: 3 005 ₴






