Новий аерогриль Philips серії 5000 XXL Connected має 16 різних функцій приготування: смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте, випарюйте вологу, обсмажуйте, розморожуйте, підігрівайте, ферментуйте і не тільки. Інтуїтивний додаток NutriU легко підключити до аерогрилю - він стане для вас другом-кулінаром на кожен день. Вам доступне не тільки обсмажування корисних інгредієнтів, але й безліч інших чудових рецептів, а також віддалений моніторинг роботи приладу, щоб ви могли витрачати час на важливіші справи. Відкрийте для себе сотні вражаючих рецептів для аерогрилю – це корисні, смачні та швидкі у приготуванні страви. Рецепти у додатку NutriU створюються за підтримки нутріціологів для повсякденного приготування. Виберіть рецепт, відправте його в аерогриль та спостерігайте за приготуванням їжі, сидячи з комфортом на дивані. NutriU пропонує покрокові посібники для приготування домашніх страв, які припадуть до душі всій родині. Також доступне голосове керування, сумісне з Amazon Alexa. Технологія Rapid Air з унікальним дизайном у формі зірки забезпечує оптимальний потім повітря для створення страв з хрусткою скоринкою і ніжною текстурою всередині практично або зовсім без масла. Аерогриль Philips XXL Connected HD9285/93 розроблений з урахуванням потреб усієї родини. Кошик місткістю 1.4 кг і чаша об'ємом 7.2 л дозволяють готувати різні страви. Готуйте до 6 порцій за раз для сім'ї та друзів. Аерогрилі Philips працюють ефективніше, заощаджуючи час та електрику — до 60 % менше витрата електроенергії і до 40 % швидше, ніж традиційна духова шафа. Усі знімні компоненти можна мити в посудомийній машині. Кошик аерогрилю QuickClean має антипригарне покриття для зручного очищення. Спека в аерогрилі також означає, що в будинку не буде запаху традиційного фритюру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | є |
| Вес | 6.25 кг кг |
| Габарити | 33 х 30 х 41 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 7 шт |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 7-12 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 2000 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, запікання овочів та м'яса, розморожування/розігрів, сушіння, томління/тушкування |
| Рабочая температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрогриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 8 687 ₴






