
Смартфон Samsung Galaxy Fold5 SM-F946 512GB Dual Sim Icy Blue (SM-F946BLBCSEK)
65 671 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM-F946BLBCSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Galaxy Fold 5 Зустрічайте Galaxy Fold 5, новий складаний телефон з акумулятором збільшеної ємності та великим екраном, який підтримує багатозадачність, як справжній комп'ютер, і забезпечує неперевершений ігровий досвід. Потужність справжнього комп'ютера тепер у вашій кишені Зустрічайте телефон із великим екраном, схожий на мобільний кінотеатр. Це одночасно і захоплююча ігрова приставка, і багатовіконий робочий асистент, який чудово працює в багатозадачному режимі. І все це завдяки потужній, професійній камері. Просто у ваших руках. Кілька вікон – ваш секрет багатозадачності Найсучасніша багатозадачність на смартфонах Samsung Galaxy дає змогу відкрити три вікна на одному екрані, щоб ви могли одночасно стрімити, робити покупки, переглядати та грати. Неперевершені камери. Для неперевершених знімків Цей унікальний формфактор із двома великими дисплеями дає змогу налаштувати телефон як мобільну студію з 30-кратним зумом Space Zoom, а також використовувати його для зйомки та редагування.Тож ви можете знімати, перезнімати, масштабувати й редагувати з цілковито новим рівнем творчої свободи. Smart Switch Надійно та безпечно. При переході на Galaxy перенесіть свої фотографії, програми та повідомлення на новий пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4400 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 253 г кг |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 154.9х129.9х6.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 7.6" |
| Захист від пилу і вологи | IPX8 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + скло |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 12 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основа камери | 50+12+10 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Роздільна здатність | 2176х1812 |
| Серія | Samsung Galaxy Fold5 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 10+4 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 1x3.36 ГГц + 4x2.8 ГГц + 3x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 5G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 671 ₴










