
Монітор Acer 27" EK271Ebi (UM.HE1EE.E02) IPS Black 100Hz
4 654 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.HE1EE.E02
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Acer EK271EBI — ультратонкий монітор, виконаний у безрамковому дизайні, який дозволяє створити практично безшовну багатодисплейну конфігурацію. Високопродуктивна IPS-матриця, забезпечить широкий кут огляду 178°, для комфортного перегляду із будь-якої точки кімнати, без втрати якості зображення. Оснащений 27-дюймовим екраном з матовим покриттям. Підтримує роздільну здатність 1920х1080 пікселів, тому дозволить працювати або дивитись відео-контент без втрати якості зображення навіть у сонячний день. Висока роздільна здатність монітора гарантує повне занурення користувача у те, що відображується на екрані. Технологія FreeSync, дозволяє усунути нестабільну частоту кадрів на екрані, щоб забезпечити безперебійне зображення та плавний ігровий процес. Монітор оснащений спеціальними технологіями для комфортної роботи або ж гри. Blue Light, призначена для захисту очей від шкідливого синього світла. Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння для більш комфортного перегляду. З інтерфейсів наявні такі порти — VGA та HDMi. Також він оснащений динаміками, що дозволяє комфортно переглядати фільми та прослуховувати улюблену музику. Монітор є доступним варіантом для спеціалістів, які працюють із графікою та користувачів, що прагнуть отримати максимум від своєї техніки. Дизайн монітора стильний та витончений, він ідеально виглядатиме, як в офісі, так і вдома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х456х252 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 654 ₴







