
Мультиварка-скороварка Moulinex CE430A34
5 986 ₴
- В наличии
- Код: CE430A34
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Саме те, що вам треба! Мультиварка-скороварка Moulinex CE430A34 незамінна та надійна помічниця на вашій кухні, яка гарантує неперевершену якість страв та швидкість їх приготування. Більше не треба витрачати багато часу, щоб приготувати смачно, як шеф-кухар. А завдяки приготуванню під тиском, зберігаються поживні речовини, тож буде не тільки смачно та легко, а й корисно! Широкий вибір готових програм для улюблених рецептів та інгредієнтів - включаючи суп, гасіння, смаження, випічку, приготування на пару та багато іншого. Швидко та смачно. Приготування їжі в режимі скороварки, тобто під тиском, забезпечує не тільки швидкість та аромат страв, але й зберігає всі корисні властивості. Функція підігріву зберігає. Ваші страви за ідеальної температури до 24 годин, а функція відкладеного запуску дозволяє планувати початок приготування для максимальної зручності. Функція Су-Від. Серед усіх програм окремої уваги варта функція, що дозволяє максимально розкрити неперевершений смак м’яса зі збереженням його корисних властивостей. Приготування відбувається у герметичному вакуумному пакеті, кілька годин при низькій температурі. Приготовлене відрізняється особливою ніжністю текстури, ароматом та користю. Стильний дизайн. Мультиварка-скороварка виконана в лаконічному дизайні та гармонійно впишеться на будь-яку кухню. Відкрийте для себе безпечну та просту у використанні мультиварку-скороварку, яка надасть Вам нескінченні можливості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем | 5 л |
| Объем чаши | 5 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Количество программ приготовления | 33 програми |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка, контейнер пароварка, чаша, мірний стакан, лопатка, книга рецептів, інструкція |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Программы | рис/крупи, плов, йогурт, сир, каша, варення, випічка, тісто, розігрів, су-вид, підігрів, пароварка, ручний режим |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 31.5 x 29 x 31 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Кнопочное |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 5 986 ₴







