
Моноблок Acer Aspire C24-1750 (DQ.BJ3ME.004) Black
28 368 ₴
- Нет в наличии
- Код: DQ.BJ3ME.004
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Все в одному місці. Моноблок Aspire серії C відрізняється винятковим компактним дизайном. У тонкому корпусі прихований процесор Intel Core, який забезпечує оптимальну потужність для повсякденної роботи. Оптимізований для ефективної роботи Завдяки новітнім технологіям всі члени сім’ї зможуть легко виконувати свої завдання. І навіть можуть запросити більше екранного часу, так швидко вони закінчать! Комфортний перегляд Дисплей Full HD обрамлений вузькою рамкою та забезпечує співвідношення розміру екрану та корпусу 90,71%. Екран, що нахиляється (від -5 до 25°) оснащений технологією BlueLightShield для зменшення впливу синього світла для комфортного перегляду. Конфіденційність та проведення відеодзвінків Проведення відеодзвінків стало важливим як ніколи раніше. Завдяки вбудованій веб-камері та двом стереомікрофонам ви зможете залишатися на зв’язку з друзями та родичами, якби вони знаходилися поряд з вами. А для збереження конфіденційності на веб-камері передбачено спеціальну шторку. Елегантний моноблок Цей надтонкий моноблок відрізняється винятковим компактним дизайном і зручністю керування, дозволяючи не відволікатися від роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 1240P |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.x | 3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.7 - 4.4 ГГц |
| Вес | немає даних кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.4x405.2x37.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | є |
| Количество ядер | 12 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | Linux |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 28 368 ₴








