
Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817) (VESA600х400)
512 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126485817
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зручний і сучасний компактний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, що підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 55 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів. Перевага кронштейна у швидкому навішуванні та в легкому використанні. Також кронштейн дає можливість змінювати положення телевізора по вертикалі, що дасть змогу знайти оптимальне рішення для практично будь-якого місця перегляду. У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень, кріплення для монтажу та інструкцію з експлуатації продукції. Особливості кронштейна Швидкий навіс Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів Витримує вагу навантаження до 55 кг Кут нахилу 15° Естетичний дизайн кронштейна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acclab |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 55 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 15° |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 86" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x400 мм, 600x600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 512 ₴








