
Накопичувач HDD 2.5" SATA 1Tb Hitachi (HGST) Travelstar 5K1000 5400rpm 8Mb (HTS541010A9E680)
1 514 ₴
- Немає в наявності
- Код: HTS541010A9E680
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HGST HTS541010A9E680 1000GB відноситься до лінії Travelstar 5K1000.B. Накопичувач характеризуються низьким рівнем шуму, має 8 Мб кеш-пам’яті та інтерфейс SATA з продуктивністю 6 Гб/с. Рівень енергоспоживання в режимі очікування знижено на 10% порівняно з накопичувачами попередніх поколінь, а показник ват на гігабайт покращено на 120%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAI |
| Габарити | 100 х 70 x 9.5 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 26 |
| Об'єм буфера (MB) | 8 МБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Призначення | HDD для ноутбуків |
| Серія | Travelstar 5K1000 |
| Потребується потужність | 1.6 Вт |
| Швидкість обертання (об/хв) | 5400 об/мин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514 ₴



