
Акумуляторна батарея LogicPower 24V 230 AH (5888Wh) для ДБЖ з LCD (BMS 200A/100A) LiFePO4
91 610 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP20950
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%), низький саморозряд і широкий діапазон робочих температур (-20 ~ +60°C). Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри. Акумулятор обладнано LCD індикатором, де відображено рівень заряду. У налаштуваннях меню індикатора можна встановити наступні показники для контролю: рівень низького заряду; рівень залишкового заряду. Щоб заощадити заряд акумулятора, індикацію можна вимикати. Все сказане вище робить LiFePO4 незамінними для тих, хто шукає кращий літієвий акумулятор для ДБЖ. Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудовано таким чином, що коли із загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачеві (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу ДБЖ автоматично заряджає акумулятор. Практичне застосування показало, що універсальний LiFePO4 акумулятор сумісний не з усіма типами ДБЖ. Більшість стандартних джерел безперебійного живлення «не бачать» розряджений літієвий АКБ, і, як наслідок, не заряджають його. Якщо Вам потрібен акумулятор для ДБЖ, і Ви не знаєте, який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для безперебійника від LogicPower. Технічні фахівці LogicPower розробили та впровадили унікальну схему, яка дозволяє всім модифікаціям джерел безперебійного живлення без проблем заряджати акумулятори LiFePO4. УВАГА! Акумулятор заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях та інших транспортних засобах!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 230 А·г |
| Вес | 36 кг кг |
| Высота | 242 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 520 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | сірий/помаранчевий |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | LCD |
| Номинальное напряжение | 24 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | T11 |
| Ширина | 267 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 91 610 ₴


