
Джерело безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS LogicPower-3000 PRO (with battery)
22 025 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP6783
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart LogicPower-3000 PRO (with battery), який представляє собою високотехнологічне обладнання для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії. На сьогоднішній день - це найбільш доступний і економічний джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту. Область застосування Smart LogicPower-3000 PRO (with battery) підходить для забезпечення резервного живлення касових апаратів, терміналів, серверних і мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: персонального комп’ютера, дрібного мережевого обладнання, офісної техніки, аудіо та відео обладнання, мережевих сховищ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 6х9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 26.7 кг кг |
| Выходное напряжение | 208-240 В |
| Входное напряжение | 110-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 330х190х405 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 6 |
| Количество выходных розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 2700 Вт |
| Потужність повна | более 2001 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чистая синусоида |
| Время переключения | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 22 025 ₴




