
Мультипіч Tefal Easy Fry Precision EY401815
3 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: EY401815
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч Tefal Easy Fry Precision EY401815 - це здорове рішення для повсякденного приготування смачних страв з хрусткою скоринкою з використанням невеликої кількості масла або без нього. ОБ’ЄМ XL Насолоджуйтесь компактною мультипічкою об’ємом XL 4,2 л, розрахованою на 6 порцій. УНІВЕРСАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ Готуйте найрізноманітніші смачні страви завдяки 8 встановленим програмам: картопля фрі, стейк, креветки, дессерт, піца, риба, гриль, запікання. МІНІМУМ ОЛІЇ Готуйте лише корисні страви у мультипечі з мінімальною кількістю олії або без неї. ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ Мультипіч дуже проста у використанні завдяки зручному таймеру на 60 хвилин та автоматичному відключенню. РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ВІД 80°C ДО 200°C Регульований термостат від 80 до 200°C для ідеальних результатів з будь-яким інгредієнтом. 15-РІЧНА РЕМОНТОПРИДАТНІСТЬ Недорога та швидка доставка з 6200 ремонтних центрів по всьому світу в рамках нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5 кг кг |
| Габарити | 33.8 х 27.8 х 33.3 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 4.2 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1500 |
| Программы | гриль, десерти, риба, випікання, картопля фрі, стейк, креветка, піца |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
Информация для заказа
- Цена: 3 490 ₴










