
Мультипіч Tefal Easy Fry Essential EY130815
3 560 ₴
- Нет в наличии
- Код: EY130815
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь смачними та корисними для здоров'я стравами будинку, приготованими у мультипечі Tefal Easy Fry Essential EY130815. Особливості: Швидко та енергоефективно. Тепер насолоджуватися швидкими та енергоефективними результатами приготування! Приготування на 49,3% швидше, ніж у традиційній духовці А-класу. *Внутрішній тест приготування замороженої картоплі фрі 300г, 2023 рік. Економте до 65% електроенергії з мультипіччю Tefal *У порівнянні з традиційною духовкою А-класу. Внутрішній тест приготування замороженої картоплі фрі, 2022 рік. Універсальність Універсальна мультипіч, призначена для приготування всіх ваших улюблених рецептів - від картоплі фрі і смаженої курки, що ідеально хрумтить, до овочів і навіть десертів. Технологія циркуляції потоків гарячого повітря Корисна для здоров'я мультипіч, що забезпечує хрумку золотисту скоринку з мінімальною кількістю олії або без неї - на 99% менше доданого жиру. (*для 600 г картоплі фрі, приготовленої з 7 мл олії, в порівнянні з традиційною обсмажуванням у фритюрі з 2 л) Деталі, які можна мити в посудомийній машині Мультипіч оснащена чашею з антипригарним покриттям, яку можна мити в посудомийній машині, що спрощує очищення та полегшує приготування їжі. Точні налаштування Високоточний контроль температури і таймер — до 200°C і 60 хвилин — забезпечують ідеальні результати, хоч би якими були завдання. Компактний дизайн Мультипіч має ємність 3,5 л, що дозволяє приготувати ідеальні та корисні страви для 2-4 осіб. 15-річна ремонтопридатність Недорога та швидка доставка з 6200 ремонтних центрів по всьому світу в рамках нашого прагнення захистити довкілля та скоротити кількість відходів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Габарити | 35.3 х 24.7 х 29.6 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | відкидна |
| Количество программ | 3 шт |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 3.5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1430 Вт |
| Программы | випічка, смаження у фритюрі, запікання овочів і м'яса |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 3 560 ₴







