Розкрийте нові грані візуального сприйняття Не обмежуйте себе у виборі якісного монітора з діагоналлю 23.8 дюймів. Тип матриці VA забезпечує глибокі чорні кольори та високий контраст, а роздільна здатність 1920x1080 підніме ваше візуальне сприйняття на новий рівень. Безрамковий дисплей PL2424H відтворює 16.7 мільйонів кольорів та з частотою оновлення 75 Гц забезпечує плавне зображення. Комфорт перегляду Кути огляду 178°/178° та можливість нахилу екрана від -5° до 15° дозволяють насолоджуватися чіткими зображеннями з будь-якої позиції. З PL2424H ви матимете повний набір інтерфейсів для підключення різноманітних пристроїв. Від D-Sub (VGA) до HDMI та аудіороз'єму 3.5 мм. І хоча вбудованих колонок немає, він пропонує чудову якість звуку через зовнішні аудіосистеми. Технології Насолоджуйтеся плавністю динамічних сцен завдяки FreeSync, яка синхронізує частоту оновлення монітора з відеокартою. Відтепер ігри та відео будуть виглядати бездоганно, без ривків та затримок. Додаткові переваги, які заслуговують уваги Монітор PL2424H — це легкість встановлення зі стандартом VESA 75x75 мм, енергоефективність зі споживанням усього 30 Вт та режимом очікування до 0.5 Вт. Завдяки зовнішньому блоку живлення, ви можете бути впевнені в безперебійній роботі, а комплектація з кабелем HDMI, адаптером живлення, підставкою, інструкцією та гарантійним талоном гарантує, що у вас буде все необхідне для початку роботи. Завершується перелік переваг 36-місячною гарантією, що надає додаткову впевненість у вашому виборі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.87 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 538х420х160 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 6.5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 407 ₴









