
Монітор Prologix Gaming 27" GM2724CQP VA Black Curved 165Hz
8 262 ₴
- Нет в наличии
- Код: GM2724CQP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Екран, що захоплює Ваші очі заслуговують найкращого, і монітор Prologix 27" GM2724CQP готовий надати їм це. Діагональ 27-дюймів, роздільна здатністю 2560x1440, 16.7 мільйони кольорів та безрамковий дизайн монітора - працювати на ньому зручно і комфортно. Ергономічність та універсальність Кути огляду монітора Prologix становлять 178° по вертикалі і горизонталі. Це практично ліквідує затемнення та втрату якості зображення, коли ви дивитесь на екран збоку. Також нахил екрана можна регулювати від -5° до 15°, що дає вам можливість знайти найбільш комфортний кут для роботи або розваг, незалежно від умов розташування. Підключення для необмежених можливостей Рівень інтерфейсів Prologix робить підключення до зовнішніх пристроїв простим та ефективним. 2 порти HDMI та 2 порти DisplayPort дозволяють підключати декілька пристроїв одночасно, більше не потрібно обирати між консоллю та ПК. Монітор має вбудовані динаміки і також він оснащений 3,5-мм аудіовиходом, тому ви завжди можете зануритися у світ звуку за допомогою улюблених навушників або зовнішніх колонок. Технології сьогоднішнього дня Free-Sync покращує якість зображення, HDR робить кольори насиченішими. Функція Game plus додає вам переваги, які можуть стати вирішальними у критичні моменти ігрових баталій. А коли ви прагнете до максимальної адаптивності, обертання екрана на 90° з функцією Pivot виконує це бажання. Повний комплект Prologix має ще багато чого запропонувати, включаючи українське меню для легкості керування та зручності користування. А коли ви візьмете до уваги 36-місячну гарантію, стає ясно, що Prologix серйозно ставиться до своїх зобов'язань перед вами, як перед користувачем. У комплект поставки входить все необхідне для швидкого старту: кабелі HDMI та DP, кабель живлення, підставка, інструкція, а також гарантійний талон. Зверніть увагу на Prologix GM2724CQP, де навіть найменший піксель служить вашому задоволенню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.8 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 612х541х245 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 262 ₴






