Нові можливості із монітором Prologix 27" PL2724QP Познайомтеся з монітором Prologix 27" PL2724QP IPS Black. Цей монітор має стильний 27-дюймовий екран із вдосконаленою IPS технологією та роздільною здатністю 2560x1440. Гармонія дизайну і технологій втілена в безрамковому дисплеї PL2724QP, який забезпечує чітке і плавне зображення без обмежень. Кожна деталь оживає завдяки 16,7 мільйонам кольорів, а частота оновлення 75 Гц робить рух на екрані плавним, мінімізуючи розмиття. Комфортний перегляд Вашому комфортному користуванню сприяють кути огляду 178°/178°, завдяки яким ви можете насолоджуватися ідеальною картинкою, незалежно від того, де ви знаходитеся в кімнаті. А ергономічний дизайн з можливістю регулювання нахилу екрана від -5° до 15° гарантує оптимальний кут огляду. Чисте зображення, чистий звук Монітор оснащено всім необхідним для роботи з мультимедіа. Завдяки різноманітним інтерфейсам, включаючи 2xHDMI, DP і Audio 3,5 мм, ви можете підключати кілька пристроїв. Вбудовані динаміки забезпечать якісний звук без необхідності підключення зовнішньої аудіосистеми. Завдяки технології AMD FreeSync рух на екрані відбувається плавно і без розривів. Монітор також підтримує функцію Pivot, яка дозволяє повертати екран від широкоформатного до панорамного. Комплектація, якість та довготривале задоволення В комплекті ви отримаєте все, що потрібно для початку роботи: HDMI кабель, адаптер живлення, кабель живлення, стійку підставку, інструкцію та гарантійний талон на три роки. Монітор легкий (вагою лише 6 кг без упаковки), що робить його зручним для перенесення та встановлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.05 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х539х226 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає даних |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 7 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 560 ₴












