
Монітор Prologix 23.8" PL2424HD IPS Black 100Hz
3 451 ₴
- Нет в наличии
- Код: PL2424HD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відчуйте новий рівень візуального комфорту з PL2424HD Монітор Prologix 23.8" PL2424HD з роздільною здатністю 1920x1080, має 23.8 дюймів. Цей IPS монітор із безрамковим дизайном забезпечує чудову якість зображення й широкі кути огляду. Насиченість кожній сцені надають 16.7 мільйонів кольорів, а динамічні сцени оживатимуть перед вами з частотою оновлення 100 Гц. З монітором PL2424HD ви можете насолоджуватися переглядом з будь-якого місця! Це все завдяки кутам огляду 178°/178° і зручному екрану з можливістю нахилу в межах від -5° до 15°. Підключайте, налаштовуйте, користуйтеся! Вбудовані порти D-Sub (VGA), HDMI, DP та Audio 3.5 mm дають вам свободу під’єднати що завгодно. А вбудовані колонки? Так, з PL2424HD ваші фільми та музика зазвучать по-новому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.95 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 538х400х145 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає даних |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 451 ₴











