
Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 S32CG550 Black (LS32CG550EIXCI) VA Black
9 919 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS32CG550EIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Samsung Odyssey G5 – це не просто екран, це ворота у світ захопливих ігрових пригод. З цим пристроєм ваш геймплей стане незрівнянно інтенсивнішим та реалістичнішим. З високою роздільною здатністю Quad HD 2560х1440 дисплей дарує вам чіткість та деталізацію, необхідні для повного контролю над ігровим полем. Швидкість та чуйність – тут не просто слова. З частотою оновлення 165 Гц й часом відгуку 1 мс, Samsung Odyssey занурює вас у безмірно плавний та реактивний геймплей. Ключові особливості: з технологією Refresh Rate Optimizer монітор автоматично налаштовує частоту оновлення, забезпечуючи плавний та безперебійний геймплей, навіть у найдинамічніших сценах; режим Eye Saver знижує стомлення очей, а технологія Flicker-Free запобігає мерехтінню екрана, створюючи комфорт протягом довгих ігрових сесій; FreeSync гарантує відсутність артефактів й розривів кадрів; функція Off Timer Plus автоматично вимикає пристрій після заданого часу бездіяльності, заощаджуючи енергію та подовжуючи термін служби пристрою; Black Equalizer підсвічує темні ділянки екрана, роблячи їх більш помітними та забезпечує перевагу в умовах низької освітленості; режим Low Input Lag мінімізує затримку між вашими діями та відображенням на екрані, зберігаючи миттєву реакцію в ігрових ситуаціях; функція Virtual AIM Point створює віртуальні маркери, допомагаючи вам точно прицілюватися та домінувати на полі бою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 710.1x533.6x272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Геймерські | Да |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Нет |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 59 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 919 ₴







