
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 900VA Schuko (BVX900LI-GR)
6 993 ₴
- Нет в наличии
- Код: BVX900LI-GR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
APC Easy UPS 900VA представляє з себе лінійно-інтерактивне (line-interactive) джерело безперебійного електроживлення - забезпечує стабілізацію напруги на виході за рахунок наявності автоматичного регулятора напруги (AVR), частота при цьому не змінюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Входное напряжение | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 120х160х355 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 900 VA |
| Назначение | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 6 мс |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 993 ₴






