
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 500VA 230V AVR IEC Sockets (BX500MI)
5 487 ₴
- Нет в наличии
- Код: BX500MI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розетки з батарейним живленням та захистом від імпульсних перешкод Збережіть та захистіть обладнання та дані при вимкненні електрики, сплесків та імпульсів напруги. Акумуляторне резервне живлення та захист від імпульсних перенапруг Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережного обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до Інтернету на кілька годин. Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій Продукт пройшов тестування та забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації. Інтелектуальне керування батареями Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну служби та надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки. Повідомлення про відмову від батареї Завчасне інформування про відмову батарей, що наближаються, дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Поліпшені функції захисту Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надмірної напруги в мережі, коротких замикань, помилок встановлення та пошкоджень батареї внаслідок її повної розрядки. Розташування розеток з урахуванням габаритів вбудованих з вилками мережевих адаптерів Дозволяє підключати вхідні блоки трансформаторів без блокування доступу до інших розеток. Елегантний дизайн Акумулятори компактної, сучасної конструкції поставляються у вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої схеми компонування електроніки та чудово доповнює обстановку будинку. Можливість холодного старту Забезпечення тимчасового живлення від батарей при вимкненні зовнішнього живлення. Підвищує автоматичне регулювання напруги Забезпечує збільшення часу роботи акумуляторів та ДБЖ за допомогою коригування зниженої напруги без переходу на живлення від батареї. Світлодіодні індикатори Оснащений індикаторами, за якими легко оцінити поточний стан пристрою та електромережі. Звукові сигнали Повідомлення про зміни мережного електроживлення та умови роботи ДБЖ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Входное напряжение | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 98х138х310 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Защита от перегрузки | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| Назначение | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 487 ₴



