
Смарт-годинник Globex Smart Watch Me 3 Blue
1 540 ₴
- Нет в наличии
- Код: Me3 Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Smart Watch Me 3 – це розумний та стильний гаджет від ТМ GLOBEX, що стане в нагоді поціновувачам новітніх смарт-помічників. Завдяки ергономічному дизайну, великому кольоровому Full Touch екрану прямокутної форми та стильному силіконовому ремінцю, що можна швидко змінювати за бажанням власника, нова модель смарт-годинника від GLOBEX прекрасно доповнить будь-який сучасний образ. Особливими перевагами Smart Watch Me 3 є: - моніторинг фізичної активності та показників здоров’я власника: серцевого ритму, тиску, рівня кисню, калорій, сну, фізичної активності (крокомір та різні види спортивних навантажень), - можливість перегляду вхідних дзвінків та повідомлень на екрані годинника, - віддалене керування аудіо та фото за допомогою зручного додатку DaFit, - нагадування про довгу відсутність фізичної активності та підтримання водного балансу власника, - функція контролю за здоров’ям жінки, - відображення прогнозу погоди, будильник, таймер. Великий повнокольоровий екран Smart Watch Me 3 має розширення 240х280 пікселів. Завдяки сенсорному екрану, виробленому за технологією IPS з адаптованим підсвічуванням, пристрій демонструє високу якість передачі кольору, відмінну яскравість, антивідблискові можливості та чітке реагування на дотик. Активація дисплею відбувається за рахунок підняття руки або натискання кнопки на пристрої. Дисплей виготовлено з загартованого скла, що є додатковим показником надійності пристрою. Власник, також, може змінювати теми на екрані годинника. Корпус: Smart Watch Me 3 виготовлено в у корпусі з стійкого до стирання металевого сплаву. За рахунок ергономічного дизайну корпусу, використаним матеріалам та технології виготовлення, вага годинника складає всього 40 гр разом з ремінцем. Керувати годинником можна як за допомогою дисплею, так і за допомогою функціональної кнопки Digital Crown, розташованої на бічній поверхні пристрою. Клас захисту IP67: Міжнародний стандарт захисту IP67 Smart Watch Me 3 дає можливість власникові не турбуватися у випадку потрапляння води на корпус пристрою. В тому числі й під час плавання. Рекомендуємо бути уважними до температурного режиму води в момент використання смарт-годинника. Ремінець: Smart Watch Me 3 оснащено гіпоалергенним силіконовим ремінцем, який, за потреби власника, можна змінити на інший за видом або кольором. Bluetooth: Годинник має функцію Bluetooth 5.0 з технологією зниженого споживання енергії BLE, що подовжить час автономної роботи пристрою. Час роботи: Вбудований акумулятор ємністю 190 mAh дозволяє Smart Watch Me 3 працювати до 15 днів у режимі мінімального навантаження та від 6 до 8 днів – з максимальним навантаженням. Програмне забезпечення: Для керування SmartWatchMe 3 використовується додаток DaFit для Android та iOS. Додаток має зручний інтерфейс для користувачів та постійно оновлюється. Зарядний пристрій: Годинник підзаряджається за допомогою магнітного зарядного USB-пристрою, який включено в комплект постачання. Час повної підзарядки складає 2 години.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Globex |
| Цвет | Синий |
| Тип | Умные часы |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 190 мАч |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | немає даних |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає даних |
| Безпровідна зарядження | немає даних |
| Будильник | є |
| Вес | 40 г кг |
| Встроенная память | 64 МБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP67 |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає даних |
| Диагональ экрана | 1.69" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | GPS |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | Нет |
| Цвет корпуса | Blue |
| Колір ремінця | Blue |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал | Металл, силикон |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | немає даних |
| Оперативная память | 160 KБ |
| Операционная система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | Goodix GR5515 |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Размеры | 44.4 x 36.3 x 10.2 мм |
| Разрешение экрана | 280 x 240 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри корпусу | 36.3 х 44.4 х 10.2 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Серія годинників | Globex Smart Watch Me 3 |
| Стекло | немає даних |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Да |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | немає даних |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 15 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 540 ₴





