
Сервер Lenovo ThinkSystem ST50 V2 (7D8J100GEA)
52 429 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7D8J100GEA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Односокетний сервер Lenovo ThinkSystem ST50 V2 у корпусі Tower — це сервер початкового рівня, який ідеально підходить для малих підприємств, домашніх офісів, роздрібної торгівлі, навчальних закладів і філій. Сервер базується на процесорах Intel Xeon серії E-2300, раніше під кодовою назвою «Rocket Lake».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Пользовательские характеристики | |
| COM port | є |
| IPMI | Intel AMT 15 Management |
| IPMI LAN | немає |
| LAN | 1x 1GbE Embedded (Intel I219-LM) |
| SSD | 2x960GB SATA SSD 2.5" |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.0 | 6 |
| VGA port | 2x DP Ports |
| Блок питания | 1/500 Вт |
| Габарити (ШхВхГ) | 170x376x316 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Контролер RAID | інтегрований |
| Контролер SATA | Intel C256 controller for 3 SATA3 (6 Gbps) ports |
| Кошик Hot-Swap | без кошика |
| Кількість слотів для пам'яті | 4 |
| Кількість ядер / потоків процесора | 4 ядра / 4 потока |
| Максимальна кількість HDD | до 2-х 3.5" SATA HDD |
| Максимальна кількість SSD | до 3-х 2.5" SATA SSD |
| Максимальна кількість БЖ | 1 |
| Максимальний обсяг пам'яті | до 128 ГБ |
| Мoдель | немає даних |
| Модель контролера RAID | Intel VROC 6.x SW RAID |
| Модель корпуса | 17 liter chassis |
| Модель процессора | Intel Xeon E-2324G |
| Накопичувачі | SSD 2х960GB |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення сервера | SMB, SOHO |
| Уровни RAID | 0, 1, 5 |
| Сертифікація БП | Platinum Level |
| Серія процесора | Intel Xeon E |
| Слот М.2 | 1x M.2 NVMe SSD (2280 form factor) |
| Слоти PCIe | 3 PCIe slots (x16, x4, x1) |
| Тип оперативной памяти | DDR4-3200 ECC UDIMM |
| Тип сервера | підлоговий |
| Форм-фактор | Entry Tower |
| Частота процессора | 3.1-4.6 ГГц |
| Чипсет | Intel C256 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 52 429 ₴


