
Моноблок Asus A5202WHAK-BA016M (90PT0382-M03830) Black
22 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90PT0382-M03830
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS ExpertCenter E5 AiO 22 – моноблочний комп’ютер для комерційних сценаріїв використання. Його унікальною особливістю є додатковий сенсорний екран VeriView1, розташований на задній панелі корпусу. Потужний процесор Intel Core 11-го покоління, виготовлений за технологією 10 нм, високошвидкісні інтерфейси, двостороннє інтелектуальне шумозаглушення при голосовому зв’язку, підсистема зберігання даних, сумісність з VESA-кронштейнами, підтримка сплячого режиму Modern Standby і засоби інформаційної робить моноблоки серії ExpertCenter E5 AiO безкомпромісним рішенням для націленого на майбутнє бізнесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 11500B |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | є |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.3 - 4.6 ГГц |
| Вес | 5.9 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 490х411х201 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 21.5" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 6 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | 150 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 22 999 ₴











