
Смартфон Infinix Smart 8 Plus X6526 4/128 GB Dual Sim Shiny Gold
4 185 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висока ємність акумулятора SMART 8 Plus з акумулятором 6000 мА*год. забезпечує більше часу роботи пристрою. Порт Type-C дозволить заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 18 Вт Type-C FastCharge FastCharge та порт Type-C дозволить швидко заряджати смартфон у будь-якому місці та у будь-який час. 90Hz дисплей На яскравому 6.6" IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD + 90Hz зображення виглядає яскраво та реалістично. Magic Ring Новий дизайн повідомлень, надає преміальності смартфону та новий досвід використання. MediaTek Helio G36 Восьмиядерний Helio G36 забезпечує правильне поєднання продуктивності та енергоефективності, на яке ви можете покластися. До 8 ГБ + 128 ГБ За допомогою АІ технології MemFusion можна додати обсяг оперативної пам’яті, запозичивши її від основного накопичувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 204 г кг |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.65х75.7х8.95 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + скло |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 50 Мп + AI |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність | 1612х720 (HD+) |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Infinix Smart 8 Plus |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 4 х 2.2 ГГц + 4 х 1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 185 ₴











