Яскравість 4500 люмен Насолоджуйтесь максимально чітким та барвистим зображенням навіть при денному освітленні та з великої відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4500 люмен. Acer BlueLightShield Захистіть ваш зір від надмірного навантаження за допомогою технології Acer BlueLightShield. Роздільна здатність XGA Навіть на великих відстанях цей проектор дозволяє відтворювати чітке зображення завдяки роздільній здатності 1024x768 XGA. Acer LumiSense Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів в залежності від контенту, що переглядається. Acer ColorBoost3D Відтворюйте реалістичні кольори та яскраве яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D. Acer ColorSafe II Насолоджуйтесь чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, що контролює динамічні рівні RGB для запобігання ослабленню кольорів. Зміщення зображення Проеціруйте з точністю без проблем з налаштуванням. За допомогою функцій зміщення зображення та цифрового масштабування можна точно змістити зображення відповідно до екрана без зміни поточного розташування. Вертикальна корекція спотворення Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній вертикальній корекції спотворення, що перетворює трапецію на прямокутник. Безпечна для довкілля технологія Acer EcoProjection Найменше споживання енергії та триваліший термін служби лампи до 15 000 годин завдяки системі Acer EcoProjection.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Черный |
| Тип матрицы | DLP |
| Изображение | |
| Разрешение | 1024x768 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | немає |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Інші інтерфейси | композитний, RS-232, Mini Jack 3.5 мм |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Базовое разрешение | 1024х768 |
| Беспроводные возможности | Без беспроводного подключения |
| Вес | 2.4 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | UHP |
| Диагональ | немає даних |
| Динамики | 3 Вт |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | композитний, RS-232, Mini Jack 3.5 мм |
| Диагональ экрана | немає даних |
| Энергопотребление | 210 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | - |
| Количество VGA | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Контрастность | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | 2 |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | є |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Назначение | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| пульт ДУ | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Тип ламп | UHP |
| Формат изображения | 4:3, 16:9 |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яркость | 4800 лм |
Информация для заказа
- Цена: 16 828 ₴








