
IP-камера TP-Link Tapo C211
1 328 ₴
- В наличии
- Код: Tapo C211
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока роздільна здатність 2K 3 МП: зафіксуйте кожну деталь у своєму домі за допомогою кришталево чистого відео високої чіткості 2K за допомогою цієї внутрішньої камери безпеки. Вгору, вниз, усюди : дивіться все по всій кімнаті чи доріжці з кутом огляду 360° по горизонталі та 114° по вертикалі з панорамуванням/нахилом. Виявлення та миттєве сповіщення: отримуйте миттєві push-повідомлення, коли виявлено рух або людину, підпишіться на Tapo care для виявлення дитячого плачу. Нічне бачення до 9 метрів: ніколи не пропустіть події, що відбуваються, навіть вночі. Точне відстеження руху: фіксує та стежить за об’єктом, щоб тримати його в полі зору та стежити за подією. Двостороннє аудіо: забезпечує спілкування в реальному часі через вбудований мікрофон і динамік. Зона конфіденційності: встановіть настроювані зони блокування, щоб певні місця не записувалися, тож вам ніколи не потрібно турбуватися про витік особистих моментів. Спільний доступ до пристрою : перегляд каналу камери Wi-Fi з двох різних смартфонів. Тепер і мама, і тато можуть бачити, що відбувається вдома, за допомогою однієї камери. Захищене локальне або хмарне сховище: безперервно зберігайте відзнятий матеріал на картку microSD об’ємом до 512 ГБ або підпишіться на Tapo Care для хмарного сховища. Голосове керування: працює з Google Assistant і Amazon Alexa, щоб звільнити ваші руки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | є |
| Вес | немає даних кг |
| Встроенный микрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Нет |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дальність підсвічування | до 30 м |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диапазон рабочих температур | 0°C~+40°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Класс защиты | внутрішня |
| Угол наклона | 114° |
| Угол обзора по вертикали | 45° |
| Угол обзора по горизонтали | 83° |
| Угол поворота | 360° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Рабочее напряжение | 9 В |
| Разрешение | 3 МП |
| Разрешение видео | 2304х1296 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 117.7 х 86.8 х 85.4 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип камеры | IP |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | камера, блок живлення, монтажний комплект, інструкція |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Форм-фактор | роботизована |
| Формат видео | H.264/H.265 |
| Хмарне сховище | є |
| Чувствительность | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 328 ₴



