
Акумуляторна батарея Ultracell UCG100-12 12V 100 Ah (UCG100-12/28065) GEL
7 772 ₴
- Нет в наличии
- Код: UCG100-12/28065
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Застосування: • джерела безперебійного живлення • у сонячних та вітрових установках; • у телекомунікаціях та промообладнанні; • в електростанціях; • у системах резервного освітлення • у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу • у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ultracell |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Вес | 30.5 кг кг |
| Высота | 232 мм мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина | 328 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | 1000 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від 0°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клем | T10 |
| Ширина | 173 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 7 772 ₴


