Дивіться улюблені серіали, документальні чи художні фільми з правдиво відтвореними кольорами. VIDAA — простота у використанні, швидкість і безпека Легкий доступ до понад 150 каналів ефірного, кабельного, супутникового, цифрового та потокового контенту в одному місці. Легке та швидке перемикання між улюбленим контентом. Відчуйте себе, як на стадіоні, не виходячи з дому Спортивний режим зі штучним інтелектом забезпечує найвищу якість зображення та звуку для найкращих вражень від перегляду. Стадіон виглядає зеленішим, ніж будь-коли. Захоплюючий, об’ємний звук гарантує неймовірні враження від перегляду матчу! Готовий до ваших перемог Режим гри дає вам змогу правильно розрахувати відповідний момент для дії під час складної гри. Що менша затримка, то більший шанс виграти. Насолоджуйтеся неймовірною деталізацією тіней і глибиною зображення Білі ділянки виглядають яскравішими, чорні — глибшими й темнішими, а кольори — насиченішими й живішими. Завдяки телевізору Hisense ви зможете розгледіти більше деталей у тінях і отримати яскраві, справжні кольори під час перегляду улюбленого відеоконтенту. Відновлення чіткого зображення Телевізори Hisense автоматично аналізують вхідний сигнал, усувають виявлений шум, відновлюють і відтворюють ідеально чітке зображення. Пориньте в історію завдяки глибині Функція підсилення глибини аналізує різні ділянки зображення і налаштовує його для більшого відчуття глибини. Завдяки цьому ви можете бачити реалістичне зображення. Бездоганне зображення заслуговує на захоплюючий звук. Звук лунає звідусіль, без необхідності встановлювати кілька колонок. Ви почуєте більш насичені баси, відзначите чіткіші діалоги й будете вражені тим, як це змінює ваші враження від перегляду фільмів, прослуховування музики та ігор. Ваш улюблений контент на більшому екрані Передавайте відеоконтент із мобільного телефона на телевізор і переглядайте ще більше контенту на великому екрані. Отримайте ще більше можливостей Розширюйте свої можливості. Завдяки портам HDMI, роз’ємам USB і технології Wi-Fi ви можете підключати до свого телевізора більше пристроїв і зовнішніх носіїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | VIDAA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | WAV, PCM, AC-3, OPUS |
| Вес | 5.4 кг кг |
| Вага без підставки | 5.4 кг |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, WMV, MOV, MPG, MPEG, VOB, ASF |
| Відстань між ніжками | 811 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 40" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 74 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантийний талон |
| Контрастность | 5000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 7 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/AV/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 900х515х85 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 900х565х186 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | DTS HD |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | JPEG |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 200 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 682 ₴












