Stark ID-800Q - ударна мережева дриль для свердління отворів в деревині, металі, пластику, а також кладці. Переваги ударного дриля Stark ID-800Q: працює в двох режимах: свердління та свердління з ударом, яке дозволяє виконувати свердління в більш щільних матеріалах, таких як камінь, цегла та ін .; обладнаний швидкозажимним патроном, завдяки якому швидко змінюються свердла для свердління отворів різного діаметру і роботи з різними матеріалами; функція реверсу дозволяє дбайливо витягти свердло в разі заклинювання; регулювання обертів дозволяє підібрати потрібну швидкість під різний матеріал, що збільшує якість свердління; укомплектована додатковою рукояткою для зручної роботи в будь-якому положенні, а також пом'якшує навантаження на руки в режимі свердління з ударом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | немає |
| Акумулятор у комплекті | відсутній |
| Безщітковий двигун | немає даних |
| Біт-насадки у комплекті | немає |
| Вес | 2.4 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткова акумуляторна батарея | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| кейс | відсутній |
| Місткість акумулятора (діапазон) | немає |
| Напруга акумулятора | немає |
| Мощность | 800 |
| Потужність (діапазон) | 701-1000 Вт |
| Подсветка рабочей зоны | без підсвічування |
| Реверс | є |
| Регулювання крутного моменту | є |
| Тип аккумулятора | без акумулятора |
| Тип питания | От сети |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Тип устройства | дриль |
| Ударный режим | є |
| Частота обертів | 3300 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 237 ₴






